fb

Vodorovné dopravní značení

Společenost Azznačky působí na území celé ČR a specializuje se na vodorovné dopravní značení. Při aplikaci značení používáme nejmodernější technologie a postupy.

Nabízíme kompletní realizaci vodorovného dopravního značení silničních komunikací, průmyslových areálů, obchodních zón, logistických center, venkovních i podzemních parkovišť. Máme bohaté zkušenosti s vodorovným dopravním značením v exteriéru i interiéru. Ceny vodorovného dopravního značení najdete v našem ceníku.

Pro aplikování vodorovných značek používáme jednosložkové nebo dvousložkové barvy. Ideální podmínky pro kvalitní nanášení vodorovného značení jsou čistý povrch, teplo a sucho. Barva na dopravní značení je vysoké kvality. Jednosložkové barvy nanášíme ručně nebo strojově a používáme barvu Limboroute K 833, která se nabízí v bílém, žlutém, modrém i červeném barevném provedení. Dále používáme barvu Sinolack Normandia, která je v bílém i žlutém odstínu a její životnost je 12 – 24 měsíců. Záruku poskytujeme na 6 měsíců. Dvousložkové barvy jsou pokládány za studena a aplikujeme je ručně nebo strojně. Životnost vodorovných značek, pokud je naneseme dvousložkovou barvou, je minimálně 36 měsíců. Záruku poskytujeme na 24 měsíců. Životnost veškerého vodorovného dopravního značení záleží na vytíženosti dopravní komunikace. Nicméně barvy na silniční značení nanášíme s nejvyšší precizností.

vodorovné dopravní značení - hypermarket Albert

Vodorovné značky jsou vyznačeny na pozemní komunikaci a rozlišují se na stálé a přechodné.  Vodorovné dopravní značky se rozdělují na podélné čáry, příčné čáry, šipky, označení stání a parkovišť, označení zastávek, zákazů zastavení, zákazů stání a ostatní vodorovné dopravní značky. Všechny uvedené typy vodorovného značení jsme schopni aplikovat dle předem domluveného projektu.

Společnost Azznačky nabízí kompletní služby a kvalitní provedení. Spolupracujeme s řadou firem z našeho oboru a tím dochází k rozšiřování nabídky služeb a produktů. Vodorovné značky aplikujeme vždy s velkou precizností, protože jsme přesvědčeni, že kvalitní práce může přispět i k větší bezpečnosti na pozemních komunikacích. Chceme, aby silniční značky byly pro Vás na míru dle Vašich potřeb. Pro zhotovení návrhu cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám sdělíme další informace o námi nabízených službách.

Technologie pro vodorovné dopravní značení

Jednosložkové barvy:

  • ručně 
  • strojově 

Barva Limboroute K 833

  • bílá
  • žlutá 
  • modrá 
  • červená 

Barva Sinolack Normandia

  • bílá
  • žlutá 

Životnost 12 – 24 měsíců, záruka na práce 6 měsíců.
Možnost posypu reflexní balotinou.

Dvousložkové barvy:

Pokládany za studena, aplikované ručně štěrkou nebo strojně.

  • bílá 
  • žlutá

Životnost minimálně 36 měsíců, záruka na práce 24 měsíců.

Ostatní technologie značení po dohodě. Možnost prodeje barvy v případě minimálního odběru - 5 kg.

Cenovou nabídku pro vás vytvoříme zdarma.

vodorovné dopravní značení

Nejen bílá, ale i zelená barva na silniční značení je velmi populární.