fb

Parkovací zábrany

Parkovací zábrany jsou nedílnou součástí dopravního značení a jsou schváleny pro užívání na veřejných komunikacích v rámci ČR. Parkovací sklopná zábrana je určená pro omezení vjezdu do neveřejných prostor nebo rezervací parkovacího místa. Parkovací zábrany zajišťujeme s uzamykatelným systémem v podobě mechanického zámku, díky kterému můžete se zábranou libovolně manipulovat a určovat, kdy je parkování nebo vjezd povolen. Uzamknutí je automatické. Istalace je snadná a rychlá.

Parkovací zábrany – náš sortiment

Parkovací zábrany nabízíme s různou povrchovou úpravou ve variantě zinek a komaxit bílý a zajišťujeme různé typy. V nabídce máme typ SLOUPEK, který je široký 60 mm, vysoký 730 mm a váží 6 kg. Pro zvýšenou viditelnosti jsou sloupky opatřeny reflexní červenou fólií a mechanickým zámkem, který se automaticky uzavře pro vztyčení sloupku. Sloupek lze ukotvit přímo pomocí kotevních šroubů nebo s použitím montážní patky. Parkovací sloupek slouží k vyhrazení parkovacích míst nebo k omezení do vyhrazených míst.

 

Dalším typem parkovací zábrany je MOTÝLEK, který je široký 60 mm, vysoký 730 mm, váží 7 kg  a na rozdíl od typu SLOUPEK má vlastní ramena. V těle sloupku je mechanický zámek a odemyká se standardně osazeným cylindrickým zámkem. Pro rezervaci parkovacího místa je parkovací zábrana ideálním řešením. Sloupky se vyrábí v úpravě žárovým zinkem nebo v bílé barvě se zinkovým podstřikem.

 

Nabízíme také typ U60 nebo U80. Typ U60 je široký 600 mm, vysoký 550 mm a váží 7 kg. Naopak typ U80 je o 200 mm širší a o 4 kg těžší. Parkovací zábrany jsou polepeny červenou reflexní folií a slouží k vyhrazení parkovacích míst nebo k omezení do vyhrazených míst.

 

 

K vyhrazení parkovacího místa nebo omezení vjezdu je parkovací zábrana ideálním pomocníkem. Vjezdové zábrany zajišťují ochranu Vašeho parkoviště či vyhrazeného místa. Mohou posloužit jako zábrany u okrajů chodníků, parkovišť, silnic nebo bezpečnostních zón. Konstrukce je vyrobena ze žárově zinkovaných ocelových trubek. Instalace je rychlá a snadná. Upevníte je pomocí šroubů a hmoždinek. Mechanické vjezdové zábrany jsou ideálním prostředkem pro venkovní značení, a to díky povrchové úpravě, která je ochrání a zabrání korozi.