fb

Dopravní značení

Společnost AZznačky zajišťuje komplexní služby v oblasti dopravního značení. Realizujeme prodej i pronájem vodorovného dopravního značení i svislého dopravní značení. Pronájem dopravního značení nabízíme již od 5 Kč / den, více informací najdete v ceníku. Vodorovné dopravní značení můžeme doplnit o zpomalovací prahy či parkovací zábrany. V nepřehledných místech instalujeme také dopravní zrcadla. Dále zajišťujeme projekty dopravního značení - DIO, údržbu a likvidaci značek. 

Společnost AZznačky se na trhu dopravního značení pohybuje nepřetržitě již od roku 2006. Za tuto dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností a měli možnost obsloužit široké řady klientů, kteří se k nám stále vracejí. Kvalita produktů i služeb je garantována vysokými firemními standardy. Naši klienti si můžou být jisti, že jim doporučíme ideální, ne to nejdražší řešení. Ke sledování odvedené práce používáme pokročilý systém Venzeo.

Prodáváme i pronajímáme dopravní značky a veškeré příslušenství. Nabízíme vodorovné dopravní značky i svislé dopravní značky. Máte-li zájem o stálé či přechodné dopravní značení nebo i jiný specifický produkt, neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem na telefonním čísle +420 606 647 607 nebo na email info@azznacky.cz.